Nasza firma powstała w kwietniu 2014 r., jednak już od dwóch lat pracujemy jako animatorzy. Jesteśmy grupą profesjonalistów - zapewniamy dzieciom świetną zabawę i urozmaicamy czas zajęciami dostosowanymi do wieku dzieciaków. Dzięki nam Państwa pociechy świetnie się bawią i rozwijają swoją kreatywność. Mamy za sobą wiele animacji hotelowych w Zakopanem jak i organizację zabaw podczas eventów okolicznościowych takich jak wesela, mikołajki, bale przebierańców, czy urodziny. Najważniejsze są dla nas uśmiech dzieci i ich oczekiwanie na kolejne spotkania z nami. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą bogatą ofertą animacji oraz opieki indywidualnej nad dziećmi.

POZNAJ NASZĄ ZAŁOGĘ!

     

Beata Bryl

Nauczycielka, animatorka pracuje z dziećmi od 4 lat. Uwielbia pracę z maluchami bo każdy dzień to nowe wrażenia i nowe   przygody. 

Jest osobą twórczą kreatywną i podejmującą różne wyzwania. Doświadczenie zdobywała podczas aktywnej pracy na różnego rodzaju eventach, weselach, animacjach hotelowych, festynach. Wciąż aktywnie w nich uczestniczy poszerzając swoją wiedzę.

Jej hobby to sport - zimą uczy jazdy na snowboardzie, a latem w wolnym czasie jeździ na rolkach lub rowerze. Doskonale zorganizuje zabawę dla najmłodszych.
 
Katarzyna Kalata
 
W lipcu obroniony licencjat i dziś możemy napisać, że jest świeżo upieczoną Panią nauczycielką. Kasią jest osobą energiczną doskonale dogadującą się z dzieciakami. Całym sercem jest zaangażowana w swoją pracę. Nie pozwala nikomu się nudzić ani  smucić- potrafi zorganizować czas każdemu. 
W wolnym czasie spędza czas z rodzinom. Relaksuje się na basenie, pieszych wycieczkach, wyprawach rowerowych
 
 
 
Monika Tylka
 
Pedagog, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca kolonijny, aktualnie także nauczyciel akademicki. Od 7 lat zawodowo zajmuje się opieką nad dziećmi, od 3 lat animator dziecięcy. Uwielbia współpracę z dziećmi, szczególnie w zakresie twórczych warsztatów rękodzieła oraz arteterapii. Prywatnie pasjonatka wysokogórskich wypraw. 
 
 

Karolina Nawrocka
 
Jest energiczną, kreatywną i pełną radości studentką pedagogiki. Uwielbia spędzać czas z dziećmi na wspólnych zabawach, które sprawiają wiele radości zarówno dzieciom jak i samej animatorce. Łatwo nawiązuje kontakt z maluchami jak i ze starszymi dziećmi. Z jej twarzy nigdy nie znika uśmiech.

 

Monika Bafia
 
Właśnie obroniła swoją prace licencjacką i oficjalnie jest już nauczycielką edukacji wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego.
 
Pracuje z dzieciakami już od roku i uwielbia swoja pracę. Doskonale dogaduje się z najmłodszymi i świetnie organizuje czas podczas animacji hotelowych.
 
Latem uwielbia przejażdżki na rowerze, piesze wycieczki a kiedy jest zima wybiera łyżwy, dobry film lub ciekawą książkę. Pasja Moniki to fotografia

 

O nas
facebook
Zakopane
tel. 608 686 826
Projekt | Wykonanie
FREETHREE
Wszelkie prawa zastrzeżones